Kategoriler
 
ALO TAÇ PERDE

ÖZEL TAÇ KOLEKSİYONU

Taç Stor Perdeler

Perdenizin havası evinizin havası…

Perde, evimizin olmazsa olmazıdır. Tarzımızı , evimizin dekarasyonunu, perde seçimimizle belirleriz.Değişiklik yaparken ya perdeyle başlarız  yada son nokta perdedir.Her iki durumda da perde seçimi en uğraştırıcı süreçtir.TAÇ Perde,zevkinize göre tasarımlarıyla bu süreci keyifli hale getiriyor.TAÇ Mağazalarına gelin evinize neler yapabileceğinizi görün!

Perde seçimi için ipuçları

.Odanızın günün farklı saatlerinde ışığı nasıl aldığını gözlemleyin. Işık fazla almıyorsa ışık geçirgenliği yüksek, oda çok fazla ışık alıyorsa güneş kırıcı perde kullanmanız gerekir.

.Odanızda ısı yalıtımı gerekiyorsa, ona uygun bir perde kullanmak mümkündür.

.Astar, perdenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Astara dikkat etmek gerekir.

.Odanın yüksekliğinin dar veya geniş olması da perde seçimini etkiler. Yüksek pencereli ve yüksek odalarda uzun perdeler ve onlarla birlikte fon perde kullanılması, odaya daha romantik bir görünüm verir. Dar odalarda uzun perde kullanımı uygun değildir; odanın daha boğucu görünmesini sağlar. Bu tarz odalarda stor perde ve katlamalı perde kullanmak en iyi çözümdür.

. Odaya daha canlı ve modern bir görünüm vermek için mobilyaların renginin zıttı ve geometrik desenli perde kullanılabilir.

Sorularınız için;

Taç Sarıyer Tel: 0(212) 218 55 55 / 0 (212) 218 25 25

 info@dilekhome.com

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
TAÇ Stor Perdeler
STOR PERDELER Yıllardır alışıla gelmiş klasik kumaş perdelerle aynı amacı üstlenerek mekanlar..
52.00TL